Zanotowane oferty
76 724-90-44
biuro@habibitravel.pl
tel. 76 724-90-44
kom. 792 883 852
ul. Armii Krajowej 1
59-300 Lubin
Aby otrzymywać informacje o promocjach wpisz e-mail
Jak rezerwować



Rezerwacja oferty na
www.habibitravel.pl

 1. Wybór oferty:

Aby dokonać wyboru wycieczki można skorzystać z wyszukiwarki zamieszczonej na stronie głównej portalu, lub w nagłówku wybrać interesującą nas opcję wyjazdów np.: oferty dla rodzin, dojazd własny, objazdowe...
Korzystając z wyszukiwarki możemy dokładnie określić interesujące nas parametry wyjazdu, czyli: państwo, termin wyjazdu, ilość dni, rodzaj transportu, przedział cenowy, w którym chcemy się zmieścić, standard hotelu a także opcję wyżywienia. Sugerujemy wybranie na początek kilku podstawowych parametrów np. państwo, rodzaju transportu, opcji posiłków i dopiero późniejsze zagęszczanie kryteriów.
Po wybraniu odpowiednich parametrów i kliknięciu przycisku "szukaj" wyświetli się lista ofert wśród, których możemy wybrać tę ofertę, która nam najbardziej odpowiada.

2. Rezerwacja wycieczki:

Po dokonaniu wyboru wycieczki oraz po znalezieniu terminu spełniającego Państwa oczekiwania prosimy dokonać wstępnej rezerwacji oferty poprzez kliknięcie na pole "rezerwuj".
Wypełniając formularz na stronie przekażą nam Państwo niezbędne dane do przygotowania dokumentów, nie oznacza to jednak gwarancji wyjazdu (nie jest to zawarcie umowy w rozumieniu kodeksu cywilnego) oraz jednocześnie nie obliguje Państwa do ponoszenia kosztów. Przesłanie wstępnej rezerwacji jest potwierdzeniem zapoznania się z warunkami uczestnictwa w danej imprezie oraz z regulaminem strony.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy zostaje automatycznie przesłany do odpowiedniej osoby, która będzie Państwa opiekunem i pomoże przy załatwieniu dalszych formalności.

3. Podpisanie umowy i płatności:

Po sprawdzeniu dostępności miejsc nasz doradca wakacyjny kontaktuje się  z Państwem
(e-mail`em lub telefonicznie).
Po potwierdzeniu chęci udziału w imprezie doradca przesyła do Państwa wypełnioną umowę - zgłoszenie oraz warunki uczestnictwa (na podany adres e-mail lub numer faksu).
Po zapoznaniu się z dokumentami i zaakceptowaniu warunków wyjazdu dokonujecie Państwo wpłaty podanej kwoty na wskazane konto.
W momencie podpisania umowy - zgłoszenia zawarta zostaje umowa między Klientem a wskazanym na umowie Organizatorem wyjazdu.
Czytelnie podpisaną umowę-zgłoszenie oraz potwierdzenie dokonania przelewu odsyłają Państwo mailem do opiekującego się Państwem doradcy. Potwierdzenie wpłaty jest równoznaczne z zakończeniem rezerwacji i dokonaniem sprzedaży.
Prosimy o przestrzeganie ustalonych z doradcą wakacyjnym terminów płatności - gwarantuje to utrzymanie wstępnie rezerwowanych miejsc.
Bilety lotnicze i dokumenty podróżne dostarczymy Państwu na wskazany adres domowy lub będą czekały na Państwa w punkcie odpraw na lotnisku.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt:
 

Biuro Podrózy Habibi Travel

59-300 Lubin ul. Armii Krajowej 1 ( CK MUZA)

tel. 76 724 90 44
       792 883 852
Fax: 76 724 90 44

Biuro: biuro@habibitravel.pl
Rezerwacja:
rezerwacja@habibitravel.pl

Godziny otwarcia punktu obsługi klienta:

Poniedziałek - Piątek: 10:00 - 18:00
Sobota: 10:00 - 14:00
www.habibitravel.pl - rezerwacja przez www 24h/7

 


Korzystanie z serwisu habibitravel.pl jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Opublikowane na stronach habibitravel.pl informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Wykonanie KSI Media